top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

___________________________________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.


Pareigūnai tobulino kvalifikaciją mokymuose Spausdinti Email
2017-06-20 10:37

Panevėžio apskrities pareigūnai dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos rengiamuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Policijos profesinės taktikos pagrindai veiklos padalinių pareigūnams“.
Mokymuose pareigūnai tobulino specialiųjų policijos priemonių ir jų panaudojimo įgūdžius, asmens sulaikymo, patikrinimo ir pristatymo taktiką, veiksmus reaguojant į konfliktus buityje, patalpų patikrinimo ir pavojingų asmenų sulaikymo taktiką.

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykio liudytojų Spausdinti Email
2017-06-19 15:27

2017-06-19 11.15 val. Panevėžyje, Klaipėdos g., susidūrė keturi automobiliai: „Mitsubishi Galant“, „Renault Safrane“, „Opel Signum“ ir „BMW 318D“.
Asmenis, mačiusius eismo įvykio aplinkybes ar galinčius suteikti kitos vertingos informacijos, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybą Panevėžyje, Beržų g. 46, 213 kab., arba paskambinti tel. (8 45) 503 096,

Skaityti daugiau...
 
Šeimų varžybose – ir policijos pareigūnai Spausdinti Email
2017-06-19 14:40

Panevėžio rajono Bernatonių kaime birželio 17-osios, šeštadienio, rytas prasidėjo džiugiai – kaimo gyventojai ir svečiai buvo pakviesti į Šeimų varžybas.
Renginyje dalyvavo ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės L. Keblienė ir S. Paškevičiūtė.
Šventė buvo ne tik smagi, bet ir pareikalavo dalyvių ištvermės, stiprybės, sportinių gebėjimų. Bernatoniuose gyvenančios šeimos aktyviai dalyvavo įvairiose rungtyse, stebėjo šunų ir jų

Skaityti daugiau...
 
Svalios pagrindinės mokyklos stovyklautojai lankėsi policijos komisariate Spausdinti Email
2017-06-19 13:48

Birželio 16 d. rytą Svalios pagrindinės mokyklos 1–6 klasių vasaros stovyklos mokiniai kartu su stovyklos vadove lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate.
Penkiolika stovyklautojų pasitiko bendruomenės pareigūnė Gintarė Bačiūrinaitė. Ji vaikams papasakojo apie policijos pareigūno profesiją, tarnyboje naudojamas specialiąsias priemones, transporto priemones, policijos pareigūnų pagalbininkus – tarnybinius žirgus, šunis, jų pagalbą

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-06-19 12:44

Birželio 12–18 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruota 996 įvykiai, iš jų – 130 nusikaltimų. Pradėta 119 ikiteisminių tyrimų. 29 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenamieji namai ar butai, 5 automobiliai, 21 kita vagystė), 30 dėl smurto artimoje aplinkoje, 8 dingę be žinios, 13 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl viešosios rimties trikdymo.
Nustatyta 98 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Skaityti daugiau...
 
Pergalė futbolo aikštelėje Spausdinti Email
2017-06-16 14:08

Birželio 16 dieną Kaune Panevėžio apskrities policininkai jėgas išmėgino salės futbolo turnyre kartu su Klaipėdos ir Kauno apskričių policijos pareigūnais.

Rungtynėse netrūko gerų emocijų, dalyviai atkakliai kovėsi, siekė pergalės ir demonstravo sportinį užsispyrimą.

Turnyro nugalėtoja tapo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, įveikusi Klaipėdos komandą rezultatu 5–4, o kauniečius sutriuškino rezultatu 4–1.

 
Apie policijos pareigūnų veiklą - Darbo biržoje registruotiems jaunuoliams Spausdinti Email
2017-06-16 13:30

Birželio 15 d. Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Panevėžio teritorinėje darbo biržoje registruoti jaunuoliai, norintys daugiau sužinoti apie pareigūnų darbo specifiką ir kasdienybę.
Patirtimi su svečiais sutiko pasidalyti kriminalistas A. Palujanskas. Papasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria nusikaltimų tyrėjai ir asmenines savybes, kurių labiausiai reikia siekiant tapti kriminalinės policijos darbuotoju. Patirtimi

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su stovyklos vaikais Spausdinti Email
2017-06-15 15:08

Birželio 14 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gintarė Bačiūrinaitė aplankė stovyklos ,,Paauglys – ne auglys“ Pumpėnuose vaikus.
Stovyklai vadovauja asociacijos „Trinus“ vadovas psichologas Andrius Katarskis ir socialinis darbuotojas Edvinas Vrubliauskas. Asociacija užsiima neformaliuoju ugdymu. Stovykloje vyksta interaktyvūs užsiėmimai, sprendžiamos problemos vaikų aplinkoje, atkreipiant dėmesį į patyčias, alkoholio vartojimo

Skaityti daugiau...
 
Aktyviausiems policijos rėmėjams – ekskursija į Vilnių Spausdinti Email
2017-06-15 14:43

Birželio 13 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R. Gustaitienė suorganizavo jauniesiems policijos rėmėjams, aktyviai dalyvavusiems policijos veikloje, talkinusiems ir padėjusiems pareigūnams visus metus, ekskursiją į Vilnių.
Kelionės tikslas – supažindinti jaunuosius policijos rėmėjus su kitais policijos padaliniais, jų, kurių nėra Panevėžyje. Lankytasi antiteroristinių operacijų rinktinėje „Aras“. Apžiūrėję naujas patalpas, sporto salės inventorių, skydus, šiuolaikinius ginklus ir įrankius, laimėtus varžybose ir operacijose apdovanojimus, sužinojo, kad sunkiausias skydas sveria šešiasdešimt kilogramų, įranga sunki, todėl pareigūnas turi būti psichologiškai ir fiziškai pasirengęs dideliems

Skaityti daugiau...
 
Jaunas užpuolikas įsivaizdavo esąs nukentėjęs Spausdinti Email
2017-06-15 12:06

Į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių metų moteris ir pranešė, kad birželio 9 dieną ją, važiuojančią Nemuno gatve, ties pėsčiųjų tiltu, užpuolė taip pat dviračiu važiavęs nepažįstamas jaunas vyriškis.
Sudavęs kelis smūgius, užpuolikas pradėjo moterį tempti į šalia esančius krūmus. Pro šalį dviračiu važiavęs kitas vyriškis išgirdo pagalbos šauksmą ir suskubo į pagalbą. 24 metų užpuolikas, skubėdamas pasitraukti iš įvykio vietos, paliko savo transporto

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnai rūpinasi, kad vaikų atostogos būtų saugios Spausdinti Email
2017-06-14 15:25

Prasidėjus moksleivių vasaros atostogoms Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vita Andžienė ir Mindaugas Balčiūnas lankėsi Biržų Jaunimo mokykloje , ,,Aušros ", Pabiržės, Papilio, Pačeriaukštės, Kratiškių ir Medeikių pagrindinių mokyklų organizuotose vaikų stovyklose. Apsilankymų metu vaikams buvo primintos saugaus elgesio ir Kelių eismo taisyklės, kalbėta apie vyraujančias elektronines bei kito pobūdžio patyčias vaikų tarpe. Pareigūnai juos ragino nelikti abejingais, apginti skriaudžiamą ir kreiptis pagalbos, pranešti suaugusiems.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 2 iš 423
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 3384 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.