top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Ieškomas įtariamasis įvykdęs įžūlią vagystę Spausdinti Email
2017-08-10 06:48

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl Biržų rajone liepos–rugpjūčio mėnesį įvykdytų vagysčių iš sodybų.
Tirdami paskutinę itin įžūlią vagystę iš sodybos, esančios Biržų r. Smilgių k., kur vagys padarė 8 000 eurų turtinę žalą, 2017-08-08 Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai atlikdami ikiteisminio tyrimo procesinius veiksmus (kratas) rado dalį pavogtų daiktų.
Nusikaltėliai vogtus daiktus buvo užmūriję plytomis įrengtoje slėptuvėje, todėl Biržų policijos pareigūnai bendradarbiaudami su Biržų rajono priešgaisrinės tarnybos pareigūnais, kuriems reiškia

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-08-09 13:56

2017-07-23 19.14 val. Panevėžyje, Aukštaičių g., apgadintas stovintis automobilis, „Audi“. Minėtą automobilį apgadinęs kito automobilio „VW Passat“ vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
2017-08-05 3.18 val. Panevėžyje, Pajuostės pl., automobilis „Infiniti“, atsitrenkė į stulpą ir pasišalino.
2017-08-05 3.39 val. Panevėžyje, Nemuno–J. Tilvyčio g. sankryžoje, automobilis, „BMW“ atsitrenkė į kelio atitvarus ir pasišalino iš eismo įvykio vietos.

Skaityti daugiau...
 
Amsis sulaukė daug vaikų dėmėsio „Burbuliatoriuje“ Spausdinti Email
2017-08-08 15:09

2017-08-07 Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Panevėžio Apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R. Gustaitienė su rėmėjais dalyvavo renginyje vaikams –„Burbuliatorius“.
Visuomenės sveikatos biuro specialistės aiškino, kad šiemet daug nuskendusių žmonių, todėl priminė kaip suteikti pirmąją pagalbą ir padėti nukentėjusiajam.
Bendruomenės pareigūnė su rėmėjais žymėjo daiktus, aiškino kelių eismo taisykles dviratininkams, priminė, kad vaikams iki 18 metų privaloma dėvėti šalmus, o tėvų pareiga pasirūpinti savo atžalomis ir vienų iki 14 metų neišleisti į gatves važinėtis dviračiais, taip pat diskutavo apie dviračių vedimąsi per pėsčiųjų perėjas, liemenių su atšvaitiniais

Skaityti daugiau...
 
Kuriamame filme apie savižudybių prevenciją ir policijos pareigūnai Spausdinti Email
2017-08-08 10:09

Žinia apie stiprų tarpinstitucinį bendradarbiavimą Kupiškyje pritraukė kino kūrėjus, kurie nuo pavasario Kupiškyje filmuoja pirmuosius dokumentinio filmo kadrus. Psichologai, policijos atstovai, medikai, kiti pagalbą rajono gyventojams teikiančių institucijų specialistai, savanoriai – tai komanda, kuri nepailsdami teikia pagalbą krizinėse situacijose, gelbėja žmonių gyvybę.

Skaityti daugiau...
 
Policijos pareigūnai susitiko su Žilpamūšio bendruomene Spausdinti Email
2017-08-08 08:28

Rugpjūčio 5 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Viktoras Doda ir Gintarė Bačiūrinaitė dalyvavo Pasvalio r. Žilpamūšio kaime vykusiame Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotame socialiniame projekte ,,Už saugią Lietuvą“.
Renginio tikslas – įkvėpti vietos bendruomenę pokyčiams, paskatinti nuo priklausomybių, skurdo, emocinių krizių kenčiančius žmones ieškoti pagalbos. Su kaimo bendruomene

Skaityti daugiau...
 
Policijos pareigūnų prevencinė veikla Biržų miesto šventėje Spausdinti Email
2017-08-08 08:16

Praėjusį savaitgalį Biržuose vyko miesto šventė ,,Biržai–sostinė mano“. Šventiniame renginyje J. Janonio aikštėje, Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vita Andžienė ir Mindaugas Balčiūnas, pasitelkę policijos rėmėjus ir jaunuosius policijos rėmėjus (jaunuosius šaulius) vykdė prevencinį, švietėjišką darbą. Šventės metu tai pat buvo žymimi gyventojų atsinešti daiktai.

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-08-08 07:56

2017-08-04 19.44 val. Panevėžyje, Aukštaičių g., apgadintas stovintis automobilis, „Toyota Corolla“. Minėtą automobilį apgadinęs kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
2017-08-04 12.40 val. Panevėžyje, Smėlynės g., apgadintas stovintis automobilis, „Nissan“. Minėtą automobilį apgadinęs kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Asmenis, mačiusius eismo įvykio aplinkybes ar galinčius suteikti vertingos informacijos prašome kreiptis į Panevėžio apskrities

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-08-07 09:51

Liepos 31–Rugpjūčio 6 dienomis Panevėžio apskrities policijoje pradėti 105 ikiteisminiai tyrimai. 21 ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagysčių (apvogti 2 gyvenamieji namai ar butai, 2 automobiliai, 15 kitų vagysčių), 27 dėl smurto artimoje aplinkoje, 5 dingę be žinios, 5 iš jų nepilnamečiai, 5 mirties priežasčiai nustatyti, 6 dėl viešosios rimties trikdymo.
Nustatyti 74 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai.

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-08-04 14:17

2017-08-03 18.28 val. Panevėžyje, Ramygalos g., apgadintas stovintis automobilis „VW Golf“. Minėtą automobilį apgadinęs kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
2017-08-02 13.45 val. Panevėžyje, Ateities g., apgadintas stovintis automobilis „Peugeot 406“. Minėtą automobilį apgadinęs kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Asmenis, mačiusius eismo įvykių aplinkybes ar galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybą,

Skaityti daugiau...
 
Tarpinstitucinis bendradarbiavimas teikiant pagalbą šeimoms Spausdinti Email
2017-08-03 14:49

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis vadovaudamasis 2017 m. Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, dėl tarpinstitucinės komandos Subačiaus seniūnijoje sudarymo, sukvietė institucijų specialistus į pirmąjį susirinkimą.
Subačiaus seniūnaitijos seniūnaitė Alvyra Dluckienė, Lukonių seniūnaitijos seniūnaitė Violeta Kunskienė, Senojo Subačiaus

Skaityti daugiau...
 
Priesaikos žodžius tvirtai ištarė naujoji policijos pareigūnė Spausdinti Email
2017-08-01 14:49

Rugpjūčio 1-ąją Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė nauja policijos pareigūnė Birutė Bogdanaite, kuri papildys policijos gretas ir sieks tarnyboje realizuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete įgytas žinias.
B. Bogdanaitė priesaikos žodžius ištarė tvirtai ir užtikrintai. Ją pasveikino ir Panevėžio apskrities policijos Kapelionas E. Troickis, kuris juokaudamas linkėjo, kad meilė tarnybai netruktų tik trejus metus. Nors Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 2 iš 430
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 641 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.