top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

___________________________________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.


Bendruomenės nariai padėjo išaiškinti vejapjovės vagystę Spausdinti Email
2017-06-08 08:55

2017-05-26 Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariate gautas pareiškimas, kad 2017-05-26 18 val. pastebėta, jog iš sodybos, esančios Panemunėlio gel. st., Panemunėlio sen., Rokiškio r. sav., kiemo dingo prie ūkinio pastato palikta savaeigė benzininė vejapjovė „Husgvarna LC48“V.
Neabejingų Panemunėlio geležinkelio stoties bendruomenės narių

Skaityti daugiau...
 
Biržų rajono policijos komisariatas minėjo Vaikų gynimo dieną Spausdinti Email
2017-06-07 15:51

Biržų rajono policijos komisariatas kartu su draugais ir partneriais tai pat šventė Birželio 1-ąją- vaikų gynimo dieną, kuri jau nuo ankstaus ryto prasidėjo Biržų miesto lopšeliuose-darželiuose.
Policijos bičiulis Amsis kartus su policijos pareigūnėmis S.Timukiene ir J.Sorokaite apsilankę pas mažuosius linkėjo jiems saugios vaikystės.
Vėliau šventė persikėlė prie Biržų kultūros centro, kur mažųjų laukė sveikinimai ir Biržų policijos komisariato darbuotojų, policijos bičiulio Amsio, Raudonojo kryžiaus draugijos Biržų

Skaityti daugiau...
 
Biržų rajono policijos projektas įvertintas premija Spausdinti Email
2017-06-07 15:28

2017-06-01 Vidaus reikalų ministerijoje įvyko baigiamasis jau tradiciniu tapusio Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso renginys – buvo apdovanoti praėjusių metų projektų rengėjai.
Šiais metais konkursui buvo pateikti devyni 2016 m. vykdyti nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektai, atitinkantys šių metų temas – „Smurto prevencija. Bendruomenės atsakingumo didinimas kovojant su smurtu“ ir „Saugi kibernetinė

Skaityti daugiau...
 
Apskrities policijos atstovai dalyvavo geležinkelininkų renginyje Spausdinti Email
2017-06-07 15:04

Birželio 6 dieną minėta Tarptautinė saugaus elgesio pervažose diena, siekiant sumažinti eismo įvykių geležinkelio pervažose. Ši diena minima visose Europos Sąjungos valstybėse. Akcijoje dalyvavo „Lietuvos geležinkelių“ filialo „Šiaulių geležinkelių infrastruktūros“ Panevėžio geležinkelio ruožo viršininkas E. Gabriūnas, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė D. Urbonienė ir specialistė V. Rutkauskienė.

Skaityti daugiau...
 
Mokiniams bendruomenės pareigūnai linki saugaus laisvalaikio Spausdinti Email
2017-06-07 14:49

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais vyko į Salamiesčio pagrindinę mokyklą, kur įgyvendinamas mokinių laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio projektas „Aukime sveiki“.
Policijos pareigūnė kalbėjo su mokiniais apie žalingus įpročius ir

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos dviračių vairuotojų egzamine dalyvavo ir policijos atstovas Spausdinti Email
2017-06-07 14:35

Kiekvienais mokslo metais Skapiškio pagrindinės mokyklos penktokai ruošiami egzaminui dviračių vairuotojų pažymėjimui gauti. Į vertinimo komisiją buvo pakviestas Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ričardas Kiaulėnas.
Egzaminas prasidėjo teorinių žinių tikrinimu: tik išlaikiusieji teorinę egzamino dalį galėjo dalyvauti praktinėje dalyje. Antra egzamino dalis vyko mokyklos stadione, – penktokai turėjo

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinę vaikų gynimo dieną – taikos glėbys Spausdinti Email
2017-06-07 13:54

2017 m birželio 1 dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šios dienos tikslas – priminti visuomenei apie būtinybę saugoti vaikų teises, taip formuojant humanišką visuomenę, kurioje vaikai augtų laimingi, be smurto, mylimi tėvų, saugūs.
Šią proga Pasvalio muzikos mokyklos salėje organizuotas koncertas, kurio metu pasirodė Pasvalio muzikos mokyklos mokiniai. Vaikus pasveikino Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, koncertavusiems vaikams ir jų mokytojams įteikė šakotį, o visiems dalyvavusiems vaikams spalvotų kreidelių,

Skaityti daugiau...
 
Kupiškio policijos bendruomenėje – kelios progos vienu metu Spausdinti Email
2017-06-07 12:00

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenė paminėjo Tėvo dieną ir Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šias šventes ir dar dvi progas: jaunųjų policijos rėmėjų priėmimą ir saugios kaimynystės sutarčių pasirašymą su dviem kaimų bendruomenėmis minėjo Kupiškio rajono policijos

Skaityti daugiau...
 
Miške vyko pilietinio ugdymo renginys „Ir aš galiu“ Spausdinti Email
2017-06-07 10:44

Gegužės 27 d. Pasvalio rajono gyventojai, norintys susipažinti su specialiosiomis tarnybomis, išmokti elgtis ištikus ekstremaliai situacijai, dalyvavo pilietinio ugdymo akcijoje „Ir aš galiu“.
Dalyviai rinkosi Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 kuopos būstinėje Pasvalyje, Biržų g. 20. Susirinkusieji išklausė trumpą instruktažą, kaip orientuotis nežinomoje aplinkoje. Dalyviai buvo susodinti į dengtus kariškus automobilius ir

Skaityti daugiau...
 
Daujėnų pagrindinė mokykla – saugiausia Pasvalio rajone Spausdinti Email
2017-06-07 10:28

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi organizavo konkursą ,,Saugiausia mokykla“.Jame dalyvavo 10 rajono mokyklų – Pasvalio Petro Vileišio ir Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Pumpėnų, Vaškų gimnazijos, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyrius, Svalios, Lėvens, Daujėnų, Saločių A. Poškos, Pajiešmenių pagrindinės mokyklos.

Skaityti daugiau...
 
Konkursui „Saugus dviratininkas“ pasibaigus Spausdinti Email
2017-06-06 15:32

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba kartu su ištikimaisiais partneriais VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ir VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centru jau trečią kartą organizavo saugaus eismo konkursą „Saugus dviratininkas“.
Konkurso tikslas – mažinti skaudžių eismo įvykių, ypač tų, kuriose sužalojami pažeidžiamiausi eismo dalyviai: dviratininkai ir pėstieji.
Labai svarbu kuo anksčiau pradėti ugdyti drausmingus, saugius, atsakingus eismo dalyvius. Tai turi daryti ne tik policijos pareigūnai, pedagogai, bet ir tėvai. Bendras šeimos

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 4 iš 423
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 3351 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.