top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

___________________________________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.


Kad vaikai keliuose būtų saugūs Spausdinti Email
2017-05-24 13:10

Baigiantis mokslo metams ir artėjant laikui, kai gatves užplūs mažieji eismo dalyviai, Lietuvos kelių policijos tarnyba primena suaugusiems eismo dalyviams Kelių eismo taisyklių reikalavimus, kuriuos svarbu prisiminti, siekiant užtikrinti eisme dalyvaujančių nepilnamečių eismo dalyvių saugumą ir atkreipia dėmesį į tai, kad vaikų saugumas kelyje dažnai priklauso nuo suaugusiųjų veiksmų.

Policija ragina:

Skaityti daugiau...
 
Priešiškos jėgos įsiveržė į policijos pastatą Spausdinti Email
2017-05-23 13:44

Gegužės 23 dieną pilietiškas asmuo bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė, kad matė, kaip į pastatą Panevėžyje, Beržų g. 46, įsiveržė grupė ginkluotų asmenų, aidi šūviai. Budėtojas perduoda šią informaciją, ir į įvykio vietą netrukus atskuba neperšaunamomis liemenėmis, šalmais apsiginklavę du pareigūnų ekipažai. Jie patenka į pavojingą objektą, kur operatyviai sulaiko 10 ginkluotų pasipriešinti bandžiusių asmenų, o į karštą tašką atvykę operatyvinės grupės pareigūnai

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnai talkina daugiabučių pirmininkams Spausdinti Email
2017-05-23 13:44

2017-05-23 Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės S. Paškevičiūtė ir L. Keblienė pasikvietė Panevėžio Nendrės ir Margirio gatvių daugiabučių pirmininkus prie puodelio kavos pabendrauti aktualiomis temomis.
Minėtos pareigūnės su pirmininkais ieškojo sprendimo būdų, kaip gyventojams jaustis saugesniems. Aptarus šių namų kriminogeninę analizę, kalbėta, kaip namų gyventojai galėtų spręsti problemas dėl triukšmaujančių kaimynų, kaip elgtis, kai namo laiptinėje apsigyvena benamis, kaip būtų galima išspręsti automobilių statymo problemą.

Skaityti daugiau...
 
Sporto šventėje dalyvavo ir bendruomenės pareigūnai Spausdinti Email
2017-05-23 12:50

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai S. Paškevičiūtė, L. Keblienė ir D. Petraitis 2017-05-19 buvo pakviesti į jau tradiciniu tapusį renginį – Panevėžio Rožyno progimnazijos organizuojamą Sporto šventę.
Šioje šventėje dalyvavo progimnazijos mokiniai, jų tėvai, Panevėžio miesto bendruomenių nariai ir visi kiti, norintys popietę praleisti sportiškai. Renginio metu buvo galima pasivaržyti sporto rungtyse, estafetėse, parodyti menines programas.
Policijos pareigūnai buvo pakviesti vaikus ir kitus dalyvius užimti tokia veikla, kuri atskleistų policijos pareigūnų išskirtinį pasirengimą, ryžtą, valią ir didžiulę svarbą visuomenės gyvenime. Tad bendruomenės pareigūnai

Skaityti daugiau...
 
Panevėžyje sulaikyti multimedijų vagys Spausdinti Email
2017-05-22 13:43

Pastaruoju metu panevėžiečiai dažnai nukenčia dėl vagysčių iš automobilių, kai išdaužus automobilių durų langų stiklus pagrobiamos multimedijos ir kita įranga. Pareigūnai deda visas pastangas šioms vagystėms ištirti, ir intensyviu darbu ištiriama vis daugiau šių nusikalstamų veikų.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai balandžio mėn. 13 dieną sulaikė aštuoniolikmetį panevėžietį,

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-05-22 12:48

Gegužės 15–22 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruota 1 002 įvykiai, iš jų – 102 nusikaltimai. Išaiškinti 35 nusikaltimai (iš jų 14 karštosiomis pėdomis), nustatyti 34 įtariamieji, pradėti 105 ikiteisminiai tyrimai. 30 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 4 gyvenamieji namai ar butai, 4 automobiliai, 22 kitos vagystės), 21 dėl smurto artimoje aplinkoje, 1 dėl sukčiavimo, 11 dėl dingusių be žinios (10 iš jų – dėl nepilnamečių), 8 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl viešosios rimties trikdymo.

Skaityti daugiau...
 
„Saugokime jaunas gyvybes keliuose“: jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos Spausdinti Email
2017-05-22 09:57

Gegužės 20 d. Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos vyko Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje, specialioje varžyboms paruoštoje aikštelėje. Varžybas organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais ir socialiniais partneriais VĮ „Panevėžio regiono keliai“.
Varžybose dalyvavo: Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnai linkėjo saugios vasaros Spausdinti Email
2017-05-19 14:17

Kupiškio rajono mokymo įstaigos ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai aktyviai bendradarbiaudami, kartu organizuoja prasmingą laisvalaikį mokiniams.
Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos aukštesnių klasių mokiniams, susidomėjusiems policijos pareigūno profesija, organizuoti

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško dingusio be žinios Spausdinti Email
2017-05-19 10:58

2017-05-18 17 val. Panevėžyje, Aukštaičių g., iš namų išėjo ir negrįžo keturiolikmetis.
Benas Nvosu 165 cm ūgio, normalaus kūno sudėjimo, tamsių garbanotų plaukų, rudų akių, tamsaus gymio. Dėvėjo salotinės spalvos sportinį megztinį su gobtuvu, žalios spalvos kelnes, avėjo juodos spalvos sportinius batelius su baltais batraiščiais. Su savimi turėjo dviratį geltonos spalvos rėmu.
Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos apie B. Nvosu buvimo vietą, prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus 2-ojo poskyrio tyrėjai K. Narkienei tel.
+370 700 6 2951 tel. arba 112.
 

 

 
Apskrities merai padėkojo policijai už bendradarbiavimą Spausdinti Email
2017-05-18 15:44

Gegužės 18 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė į pasitarimą pakvietė Panevėžio apskrities savivaldybių merus. Tradiciniame susitikime svarbius klausimus nagrinėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojai Mindaugas Ambraziūnas ir Renaldas Žekonis, apskrities policijos komisariatų vadovai, savivaldybių merai, jų pavaduotojai, patarėjai.
Viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas išsamiai aptarė kriminogeninę padėtį ir apibendrino viešosios tvarkos

Skaityti daugiau...
 
Prevencinėmis priemonėmis užkardomas nepilnamečių rūkymas Spausdinti Email
2017-05-18 15:13

2017-05-18 Biržų rajono policijos bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė kartu su Švietimo skyriaus vyr. specialistu M. Nemaniu ir vaikų teisių apsaugos vyr. specialiste V. Ruplėniene vykdė prevencinę priemonę dėl nepilnamečių daromų teisės pažeidimų.
Per pertrauką apie 10.45 val. viešoje vietoje pastebėti penki rūkantys nepilnamečiai Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos moksleiviai. Iš vieno iš jų paimti elektroninių cigarečių įrenginys,

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 6 iš 422
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 127 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.