top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

___________________________________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.


Biržų policijos komisariatą lankė mokiniai Spausdinti Email
2017-05-18 12:47

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė susitiko su Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos 3b klasės pradinukais, labai norėjusiais apsilankyti policijos komisariate ir pamatyti, kaip kasdien dirba ir kokiomis specialiosiomis priemonėmis savo darbe naudojasi policijos pareigūnai.
Vaikai ne tik apžiūrėjo policijos komisairiatą, stebėjo pareigūnų darbą, bet ir mokėsi saugaus elgesio. Bendruomenės pareigūnė vaikams patarė, kaip per atostogas vasarą reikia elgtis prie

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnė konsultavo vaikų globėjus Spausdinti Email
2017-05-18 12:24

Gegužės 15 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė kartu su Biržų rajono savivaldybės administracijos atstovais lankėsi Papilio seniūnijoje, kur vyko susitikimas su šios seniūnijos darbuotojais ir bendruomenių atstovais.
Šio susitikimo tema – bendruomeniškumo skatinimas prisiimant atsakomybę globoti be tėvų likusius vaikus. 

Skaityti daugiau...
 
Moksleiviams – apie saugumą ir gerą elgesį Spausdinti Email
2017-05-17 15:35

Gegužės 16 dieną Panevėžio rajono Smilgių gimnazijoje atlikta Žmogaus saugos mokymo programa. Joje dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnė, Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Panevėžio civilinės saugos skyriaus, Panevėžio greitosios medicininės pagalbos specialistai.
1-12 klasių moksleiviams vesti pirmosios pagalbos teikimo mokymai, suteikta informacija apie priešgaisrinę saugą, civilinę saugą ir kitais saugaus elgesio klausimais. Pagal Panevėžio rajono savivaldybės finansuotą projektą „Būk saugus“

Skaityti daugiau...
 
Žaibiškai sureaguota į pilietiškų žmonių pranešimą apie į tvenkinį Panevėžio rajone įkritusį parasparnį su žmogumi Spausdinti Email
2017-05-16 14:41

Šiandien, gegužės 16 dieną, 14.48 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio r. Vadoklių sen., Jotainių k. Į tvenkinį įkrito parasparnis su žmogumi. Į įvykio vietą išvyko Panevėžio APGV, GMP ir PK pajėgos. Paaiškėjo, kad situacija nebuvo tragiška, vyras užsiiminėjo vandens sportu ir pats išplaukė į krantą, todėl pagalbos asmeniui neprireikė. 

 
Karjeros dienos renginyje domėtasi policininkų darbu Spausdinti Email
2017-05-16 14:33

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai Enrika Pavilonienė ir Laurynas Čiučelis lankėsi Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje vykusioje karjeros dienoje.
Pareigūnai bendravo su devintos klasės moksleiviais, pasakojo apie stojimo į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą sąlygas, pareigūnų darbo specifiką, socialines garantijas. 

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-05-16 14:22

2017-05-14 nuo 12.40 val. iki 14.50 val. Panevėžyje, Savitiškio g., prekybos centro aikštelėje, įvyko eismo įvykis, kurio metu apgadintas automobilis „Toyota“, kitas automobilis iš įvykio vietos pasitraukė.

2017-05-11 16 val. Panevėžyje, Projektuotojų g., ties 16-uoju namu, apgadintas automobilis „VW Passat“, kitas automobilis iš įvykio vietos pasitraukė.

2017-05-11 13.50 val. Panevėžyje, Savanorių a., eismo įvykio metu apgadintas automobilis BMW, kitas automobilis iš įvykio vietos pasitraukė.

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnai susitiko su moksleiviais Spausdinti Email
2017-05-16 07:59

Gegužės 11–12 dienomis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vita Andžienė ir Mindaugas Balčiūnas dalyvavo susitikimuose su moksleiviais.
Policijos komisariate lankėsi Biržų ,,Saulės“ gimnazijos 2c klasės moksleiviai. Jie išgirdo daug vertingos informacijos – kalbėta apie netinkamą elgesį ir tokių veiksmų skaudžias pasėkmes.
Per susitikimą gimnazistai supažindinti su policijos pareigūno profesija, rodyta filmuota medžiaga apie Mykolo Romerio

Skaityti daugiau...
 
Atidarant turizmo sezoną, demonstruotos specialiosios priemonės Spausdinti Email
2017-05-16 07:43

Gegužės 13 dieną vyko turizmo sezono Biržuose atidarymo renginys ,,Pas (si) nerk į Biržus“. Jame dalyvavo ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vita Andžienė ir Mindaugas Balčiūnas.
Šiltą ir gražią dieną Biržų kempinge susirino daug dalyvių. Jų kartu su pareigūnais laukė ir policijos bičiulis Amsis. Didelio susidomėjimo sulaukė demonstruojamos policijos pareigūnų darbe naudojamos specialiosios priemonės, kurias buvo galima ir

Skaityti daugiau...
 
Šeimos šventėje – ir policijos pareigūnai Spausdinti Email
2017-05-15 13:21

Gegužės 13-ąją Panevėžio CIDO arenoje vyko Šeimos šventė.
Tarptautinei šeimos dienai skirtame renginyje tėvai su vaikais galėjo išvysti gaisrininkus ir jų įrangą, greitosios medicinos pagalbos darbuotojus ir jų automobilį, pažaisti krepšinį, klausytis koncerto ir džiaugtis kitomis pramogomis.
Šventės dalyvius pasitiko ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai: bendruomenės pareigūnė S. Paškevičiūtė žymėjo vertingus daiktus, Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos poskyrio viršininkė D. Žiaugrienė ir specialistė I.

Skaityti daugiau...
 
Ieškomasis kaip dingęs be žinios tapo kaltinamuoju Spausdinti Email
2017-05-15 12:39

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo šių metų balandžio 5 dienos ieškojo 53 metų vyro, kurio žmona pranešė, kad sutuoktinis išėjęs iš namų Panevėžyje, Kirtimų g., dingo be žinios.
Pareigūnai, ieškodami asmens, pasitelkė kinologus su šunimis, žvalgė visas įmanomas jo buvimo vietas, šukavo apylinkes, miškingas teritorijas, išplatino ieškomojo nuotraukas visiems patruliuojantiems pareigūnams, buvo pakeltas sraigtasparnis.

Skaityti daugiau...
 
Dingo be žinios Spausdinti Email
2017-05-12 13:11

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos 2-ajame poskyryje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusios be žinios Sandros Valonytės, gim. 2001 m., gyv. Panevėžyje. Ji 2017-05-11 išėjo iš namų ir dingo be žinios.
Požymiai – apie 169 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, plaukai kirpti iki pečių, šviesūs, akys mėlynos. Vilkėjo trumpą rudos spalvos dirbtinės odos striukę, žalios spalvos palaidinę, mūvėjo juodos spalvos kelnes, avėjo rožinės spalvos sportinius batus.
Ką nors žinančius apie S.Valonytės buvimo vietą prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams tel. 8 620 73 545 arba 112 ar atvykti Panevėžyje, Senamiesčio g. 100. 

 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 7 iš 422
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 129 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.