top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Pasitarimas Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalione Spausdinti Email
2017-06-28 13:25

Birželio 28 dieną Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalionas sukvietė visų institucijų atstovus į veiklos aptarimą. Susitikime buvo pristatyti 1-ojo pusmečio rezultatai, organizuotos veiklos, kalbėta apie bendradarbiavimą ir planuoti 2-ojo pusmečio renginiai. Pasitarime dalyvavo ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas, kuriam Karaliaus Mindaugo husarų batalionas dėkojo už policijos pareigūnų pastangas pratybų "Karaliaus kirtis" metu. Už bendradarbiavimą  veiklos aptarimo dalyviams įteiktos atminimo dovanos, kurios primins 2017 metais Panevėžyje vykusias karines pratybas.

Skaityti daugiau...
 
Dienos stovyklos metu – artimesnė pažintis su policija Spausdinti Email
2017-06-27 15:12

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, vykdydami Panevėžio savivaldybės finansuotą projektą „Saugią bendruomenę kurkime kartu“, organizavo vaikų užimtumo vasaros dienos stovyklą „Susipažinkime – policija!“ Stovyklos tikslas – mokyti vaikus saugomo ir padėti jiems suvokti , kad būdami saugūs ir sveiki galės laimingai gyventi ir būti policininkais, gelbėtojais ar dirbti kitus darbus.
Dienos vasaros stovykla vyko 2017 m. birželio ketvirtą savaitę. Susirinkę pirmą dieną vaikai nedegė entuziazmu, sakė, jog į stovyklą pasiūlė eiti tėvai, kad namuose nenuobodžiautų. Tačiau, stovyklai įpusėjus, jaunuoliai džiaugėsi patirtais nuotykiais, įgytomis vertingomis žiniomis, kad sugrįžę į mokyklą draugams turės, ką papasakoti. 

Skaityti daugiau...
 
Kultūra keliuose ugdoma bendru renginiu Spausdinti Email
2017-06-27 10:23

Birželio 24 dieną Pasvalyje kartu su Šv. Jono atlaidais vyko ir saugaus eismo projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“ renginys, kurį įgyvendina Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Lietuvos vyskupų konferencija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.
Projekto tikslas – keisti eismo dalyvių elgesį ir ugdyti kultūrą keliuose, pilietiškumą, atsakomybę, sąmoningumą, krikščioniškas vertybes, mažinti žūčių ir sužalojimų eismo įvykių metu. Šis projektas kartu su VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos įgyvendinamas jau nuo 2010 metų.

Skaityti daugiau...
 
Policijos komisariate – Andriaus Pauliukevičiaus paskaita Spausdinti Email
2017-06-26 15:44

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato struktūrinių padalinių vadovai dalyvavo mokymų cikle – tobulino žinias, analizavo pokyčių valdymą, komandos formavimo ypatumus, sėkmingo darbo organizavimą. Mokėsi, kaip pagerinti sveikatą ir fizinę formą.
Paskaitą apie subalansuotą mitybą, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, rūpinimąsi figūra ir išvaizda skaitė žinomas kultūristas Andrius Pauliukevičius.
Jis mokymų dalyviams pateikė naudingų patarimų sveikatai puoselėti,

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-06-26 15:25

Panevėžyje, Vilties g., nuo 2017-06-23 iki 2017-06-25 apgadintas automobilis „Peugeot 406“. Stovintį automobilį apgadinęs kitas automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.
2017-06-23 nuo 10–13 val. Panevėžyje, Klaipėdos g. namo kieme, apgadintas automobilis „Audi 4“. Stovintį automobilį apgadinęs kitas automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-06-26 14:04

Birželio 19–25 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruoti 985 įvykiai, iš jų – 117 nusikaltimai. Pradėti 96 ikiteisminiai tyrimai. 21 ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagysčių (apvogtas 1 gyvenamasis namas ar butas, 4 automobiliai, 14 kitų vagysčių), 21 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dingę be žinios, 8 mirties priežasčiai nustatyti, 6 dėl viešosios rimties trikdymo.
Nustatyti 105 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai.

Skaityti daugiau...
 
Panevėžio apskrities pareigūnai rūpinasi saugumu geležinkelio objektuose Spausdinti Email
2017-06-23 14:47

Nelaimės geležinkelio pervažose – opi problema Lietuvos keliuose, nes kiekvienais metais fiksuojami įvykiai, kai žūsta ar yra sužeidžiami žmonės. 2016 metais eismo įvykių informacinės sistemos duomenimis, šalies geležinkelio pervažose įvyko 8 eismo įvykiai, kurių metu žuvo 2 ir buvo sužeisti 5 žmonės.
Siekiant gerinti eismo saugumo situaciją prie geležinkelio pervažų, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Skaityti daugiau...
 
Gyventojai rūpinasi turto apsauga Spausdinti Email
2017-06-23 13:48

Prevencinis daiktų žymėjimas – efektyvi turto apsaugos priemonė, nes rasti pažymėti daiktai greičiau grąžinami tikriesiems šeimininkams.
Gyventojai kreipiasi į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnus, reikšdami norą pažymėti vertingus asmeninius daiktus.
Skapiškio miestelio ir Uoginių kaimo bendruomenės, dalyvaujančios saugios kaimynystės grupių judėjime, rūpindamosi turto apsauga, žymėjo vertingus daiktus. Kupiškio bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su policijos rėmėjais žymėjo gyventojams dviračius, mobiliojo ryšio telefonus, vejapjovės, žoliapjoves ir kitus daiktus. Pareigūnė ir policijos rėmėjai aiškino apie prevencinio daiktų žymėjimo naudą, kalbėjo apie turto apsaugą.

Skaityti daugiau...
 
Išskirtinėje meninių fotografijų parodoje – ir policijos pareigūno darbas Spausdinti Email
2017-06-23 13:37

Panevėžio autobusų stotyje atidaryta netradicinė fotografijų paroda „Laisvės ir tapatybės ženklai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Pirmą kartą Panevėžyje paroda surengta ne vienoje erdvėje, o išdėstyta įvairiose miesto įstaigose.
Panevėžio miesto dailės galerijos ir Fotografijos galerijos partneriais tapo dvidešimt miesto įstaigų, kurių patalpose eksponuojamos fotografijos.
Parodos lankytojai gali grožėtis ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų

Skaityti daugiau...
 
Vykdoma prevencinė priemonė „Viešoji vieta 2017“ Spausdinti Email
2017-06-22 15:11

Vasarą pastebimas nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų, padarytų viešose vietose, augimas. Gerokai padaugėja alkoholinių gėrimų vartojimo viešosiose vietose atvejų, viešosios tvarkos pažeidimų, todėl nuo 2017-06-19 iki 2017-10-01 Biržų policijos komisariato policijos pareigūnai vykdys kompleksinę prevencinę priemonę ,,Viešoji vieta 2017“.
Bus tikrinamos jaunimo susibūrimo, laisvalaikio praleidimo vietos, paplūdimiai, vandens telkinių teritorijos, turistų bei poilsiautojų lankymosi vietos. Policijos pareigūnai kontroliuos, kaip laikomasi Biržų rajono savivaldybės tarybos sprendimo vietose, kur uždrausta rūkyti. Tikrins vietas, kuriose pagal Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymą draudžiamą rūkyti. 

Skaityti daugiau...
 
Vaikų stovykloje – apie policijos pareigūno darbą Spausdinti Email
2017-06-21 14:50

Biržų rajone, Daunorių kaime kasmet organizuojama vaikų vasaros stovykla į kurią atvyksta vaikai iš visos Lietuvos, daugiausiai vaikų globos namų auklėtiniai. Stovyklos organizatorių kvietimu, bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė, jaunieji policijos rėmėjai ir vyr. tyrėjas D. Pavlauskas lydimi policijos bičiulio Amsio apsilankė pas stovyklautojus.
Vaikams primintos elgesio ir kelių eismo taisykles, pristatytas darbas policijoje, šio darbo atsakingumas, demonstruotos policijos pareigūnų specialiosios priemonės, jų naudojimo

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 8 iš 430
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 380 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.