top
logo

Prisijunkite  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

___________________________________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.


Bendruomenės pareigūnės ragino kovoti su smurtu artimoje aplinkoje Spausdinti Email
2017-05-02 14:38

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Gintarė Šližytė ir Viktorija Aelita Budrienė kovo – balandžio mėnesiais vykdydamos Policijos departamento prie VRM ir Norvegijos projektą „Lietuvos ir Norvegijos policijos bendradarbiavimas ir gebėjimų stiprinimas kovojant su smurtu artimoje aplinkoje ir smurtu lyties pagrindu“ organizavo 32 teminius renginius smurto artimoje aplinkoje tema. Pareigūnės susitiko su vietos bendruomenių, saugios kaimynystės grupių nariais, švietimo įstaigų pedagogais ir moksleiviais, socialiai pažeidžiamomis šeimomis, senelių globos namuose gyvenančiais ir dirbančiais asmenimis, seniūnijų darbuotojais, policijos rėmėjais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. 

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-05-02 12:57

Balandžio 24–Gegužės 1 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruoti 1 035 įvykiai, iš jų – 97 nusikaltimai. Išaiškinti 39 nusikaltimai (iš jų 17 karštosiomis pėdomis), nustatyta 40 įtariamųjų, pradėta 113 ikiteisminių tyrimų 25 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 9 gyvenamieji namai ar butai, 7 automobiliai, 8 kitos vagystės), 17 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dėl sukčiavimo, 4 dėl dingusių be žinios (4 iš jų – dėl nepilnamečių), 6 mirties priežasčiai nustatyti, 6 dėl viešosios rimties trikdymo.

Skaityti daugiau...
 
Kaip užtikrinti saugumą Spausdinti Email
2017-04-28 14:07

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai vasario–liepos mėnesiais vykdo prevencinį priemonių planą „Dėl vienkiemiuose, nuošaliose sodybose gyvenančių asmenų saugumo užtikrinimo“.
Siekiant prevencinės veiklos aktyvinimo ir veiksmingo vagysčių užkardymo ir asmenų, padariusių minėtas veikas, išaiškinimo, bendradarbiaujama su seniūnais, seniūnijų darbuotojais, paštų, girininkijų darbuotojais, bendruomenių nariais. Organizuojami nuošalesnėse sodybose ir vienkiemiuose gyvenančių asmenų lankymai, pasitelkiant policijos rėmėjus ir kitus aktyvius visuomenės narius. Gyventojams teikiama informacija, kaip apsaugoti savo turtą, aptariami būdai, kaip pranešti apie pastebėtus įtartinus asmenis ir transporto

Skaityti daugiau...
 
„Temidės“ finalininkai apdovanoti prizais Spausdinti Email
2017-04-28 13:40

2016 m. balandžio 28 d. Panevėžyje, Juozo Miltinio dramos teatre, vyko jau 21-asis bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalas.
Jame dalyvavo Kelmės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus, Panevėžio, Kretingos, Utenos, Šilutės, Vilniaus ir Pakruojo apskričių mokinių komandos. „Temidės“ konkurso dalyvių finalines kovas, pasirodymus, teisines žinias ir išradingumą vertino kompetentinga komisija.

Skaityti daugiau...
 
Pareigūnai varžėsi kroso bėgime Spausdinti Email
2017-04-28 13:08

Šiandien Panevėžyje, Kultūros ir poilsio parke, vyko tradicinės Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų bėgimo varžybos.
Dalyviai varžėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Dėl pirmosios vietos atkakliai kovėsi Rokiškio rajono policijos komisariato ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos ir tik nedideliu skirtumu pergalę pavyko išplėšti rokiškėnams. Trečioji vieta atiteko Panevėžio miesto

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško įvykio liudytojų Spausdinti Email
2017-04-28 06:44

2017-03-14 12.05 val. Panevėžyje, ties Ukmergės g. 26 pastatu, pilkos spalvos automobilis „Ford Focus“, įvažiuodamas į Ukmergės gatvę iš šalia jos esančio 23-iojo pastato (prekybos centras „Maxima“) automobilių stovėjimo aikštelės, partrenkė per Ukmergės g. važiuojamąją dalį nuo Centrinio turgaus pusės ėjusią senyvo amžiaus moterį.
Asmenis, mačiusius eismo įvykio aplinkybes ir galinčius suteikti kitos vertingos informacijos, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybą Panevėžyje, Beržų 46, 213

Skaityti daugiau...
 
Su panevėžiečiais gvildentos vagysčių ir smurto problemos Spausdinti Email
2017-04-27 15:42

Panevėžio mieto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės R. Gustaitienė ir L. Keblienė, vykdydamos vagysčių ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją, susitiko su Panevėžio Pažagienių mokyklos-darželio, Linkaučių pagrindinės mokyklos, Upytės A. Belazaro pagrindinės mokyklos, Panevėžio lopšelio-darželio „Riešutėlis“, V. Žemkalnio gimnazijos tėvais ir pedagogais, taip pat Panevėžio „Šaltinio“, „Aušros“, „Saulėtekio“ progimnazijos, Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos, 

Skaityti daugiau...
 
Jaunimui – atviri centras ir erdvė Spausdinti Email
2017-04-26 15:43

Balandžio 24 dieną Panevėžio atvirame jaunimo centre Panevėžyje, Ramygalos g. 18, vyko pokalbis-diskusija „Darbas su jaunimu gatvėse. Panevėžio mieste: poreikis ir galimybės“.
Diskusiją organizavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus Jaunimo reikalų koordinatorė Toma Balčiūnaitė. Dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė bei Panevėžio socialinių paslaugų centro

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykio liudytojų Spausdinti Email
2017-04-26 14:30

 2017-04-09 19 val. iki 2017-04-10 10.40 val. Panevėžyje, Smėlynės g., įvyko eismo įvykis, kurio metu apgadintas automobilis „Fiat Bravo“. Iš eismo įvykio vietos kaltininkas pasišalino.
Asmenis mačiusius minėtą eismo įvykį ir galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybą, Panevėžyje Beržų 46, 202 kab., arba paskambinti telefonu 503 085.

 
Prie puodelio kavos – apie ketvirčio rezultatus Spausdinti Email
2017-04-26 14:02

Balandžio 26 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas prie puodelio kavos aptarti policijos nuveiktų darbų, ketvirčio rezultatų pakvietė Panevėžio apskrities spaudos atstovus.
2017 metų pirmojo ketvirčio policijos veiklos rezultatus aptarė komisariato vadovas, viršininko pavaduotojas Mindaugas

Skaityti daugiau...
 
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Spausdinti Email
2017-04-26 08:57

Balandžio 21 dieną Joniškėlio Igno Karpio Žemės ūkio ir paslaugų mokyklos direktorius Vytautas Jurėnas ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato viršininkas Dalius Prakuraitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Vadovaudamosi ja, šalys kartu vykdys prevencinės priemones, skatins jaunimą imtis prasmingos ir naudingos veiklos, propaguos sveiką gyvenimo būdą, kovos su jaunimo ir nepilnamečių alkoholio, tabako gaminių ir narkotikų vartojimu.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 9 iš 422
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 126 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.