top
logo

Prisijunkite



  

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Jaunas užpuolikas įsivaizdavo esąs nukentėjęs Spausdinti Email
2017-06-15 12:06

Į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių metų moteris ir pranešė, kad birželio 9 dieną ją, važiuojančią Nemuno gatve, ties pėsčiųjų tiltu, užpuolė taip pat dviračiu važiavęs nepažįstamas jaunas vyriškis.
Sudavęs kelis smūgius, užpuolikas pradėjo moterį tempti į šalia esančius krūmus. Pro šalį dviračiu važiavęs kitas vyriškis išgirdo pagalbos šauksmą ir suskubo į pagalbą. 24 metų užpuolikas, skubėdamas pasitraukti iš įvykio vietos, paliko savo transporto

Skaityti daugiau...
 
Bendruomenės pareigūnai rūpinasi, kad vaikų atostogos būtų saugios Spausdinti Email
2017-06-14 15:25

Prasidėjus moksleivių vasaros atostogoms Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vita Andžienė ir Mindaugas Balčiūnas lankėsi Biržų Jaunimo mokykloje , ,,Aušros ", Pabiržės, Papilio, Pačeriaukštės, Kratiškių ir Medeikių pagrindinių mokyklų organizuotose vaikų stovyklose. Apsilankymų metu vaikams buvo primintos saugaus elgesio ir Kelių eismo taisyklės, kalbėta apie vyraujančias elektronines bei kito pobūdžio patyčias vaikų tarpe. Pareigūnai juos ragino nelikti abejingais, apginti skriaudžiamą ir kreiptis pagalbos, pranešti suaugusiems.

Skaityti daugiau...
 
Jaunieji policijos rėmėjai vasarą pradėjo aktyviai Spausdinti Email
2017-06-13 14:57

Prasidėjus vasaros atostogoms Kupiškio jaunieji policijos rėmėjai kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Viktorija Aelita Budriene aktyviai leido laisvalaikį gamtoje, prie Kupiškio marių.
Iniciatyvūs jaunuoliai patys suorganizavo tinklinio varžybas. Azarto aikštelėje netrūko nors vieningai nuspręsta, kad nugalėjo draugystė.
Jaunieji policijos rėmėjai žaidė tinklinį ir kitus žaidimus su

Skaityti daugiau...
 
Rokiškyje vyko saugaus elgesio pamokėlė vaikams Spausdinti Email
2017-06-13 12:41

Birželio 9 d. Rokiškyje, darželyje „Nykštukas“ ir Senamiesčio pradinėje mokykloje lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Laurynas Čiučelis, kuris vedė pamokėlę apie saugų elgesį gatvėje.
Tiek darželyje, tiek mokykloje pareigūną pasitiko gausus būrys vaikų, kurie buvo supažindinti su Kelių eismo taisyklių nurodymais einant per gatvę, važiuojant su dviračiu ir automobiliu. Vaikams buvo papasakota ir apie saugų elgesį vandenyje bei namuose.
Patikrinus vaikų įsisavintas žinias, policijos pareigūnas kartu su darželio auklėtojomis ir darželinukais išėjo į gatvę ir žinias pritaikė praktiškai. Stengdamiesi parodyti savo žinias ir įgūdžius, vaikai policijos pareigūną paėmė už rankos, pervedė per reguliuojamą ir nereguliuojamą sankryžas. 

Skaityti daugiau...
 
Pasvalyje vyko Paplūdimio tinklinio turnyras Spausdinti Email
2017-06-13 08:59

Siekiant skatinti Pasvalio rajono jaunimą rinktis sveiką gyvenseną, sportuoti, atsisakyti žalingų įpročių, birželio 8 d. 16 val. Pasvalio rajono savivaldybės Kultūros ir jaunimo reikalų skyrius kartu su Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariatu ir Pasvalio sporto mokykla organizavo paplūdimio tinklinio turnyrą. Į jį kviesti dalyvauti 14–29 metų Pasvalio rajono gyventojai.

Skaityti daugiau...
 
Prevencijos dieną pareigūnai šventė kurdami savo angelus Spausdinti Email
2017-06-12 15:58

“Geras įstatymų leidėjas labiau rūpinasi nusikaltimų prevencija, o ne nubaudimu už nusikaltimus,” – teigė prancūzų filosofas ir švietėjas Šarlis de Monteskjė. 2017-ųjų metų birželio 12-tą dieną Panevėžio miesto dailės galerijoje vyko Prevencijos dienos šventė, kurioje dalyvavo Panevėžio apskrities bendruomenės pareigūnai.
Apžiūrėjus galerijos eksponatus, pareigūnus su jų profesine švente pasveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Renaldas Žekonis, kuris prevenciją prilygino grūdui, neleidžiančiam išplisti piktžolėms. 

Skaityti daugiau...
 
Savaitės policijos įvykių apžvalga Spausdinti Email
2017-06-12 13:06

Birželio 5–11 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruoti 957 įvykiai,  iš jų – 126 nusikaltimai. Pradėti 109 ikiteisminiai tyrimai. 28 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogtas 1 gyvenamasis namas, 6 automobiliai, 21 kita vagystė, 21 dėl smurto artimoje aplinkoje, 5 dėl sukčiavimo, 8 dėl dingusių be žinios, 3 mirties priežasčiai nustatyti, 10 dėl viešosios rimties trikdymo.
Nustatyta daugiau nei 400 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Skaityti daugiau...
 
Policija ieško eismo įvykių liudytojų Spausdinti Email
2017-06-12 12:49

2017-06-06 nuo 10.45 iki 11 val. Panevėžyje, Nemuno g., automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apgadintas stovintis automobilis „Smart Forfour“. Kaltininkas iš eismo įvykio pasitraukė.
2017-06-08 nuo 8 iki 17.45 val. Panevėžyje, Molainių g, buvo apgadintas stovintis automobilis „VW Touran“. Kaltininkas iš eismo įvykio pasitraukė.
Asmenis, mačiusius minėtus eismo įvykius ir galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities

Skaityti daugiau...
 
Vagysčių prevencija soduose: bendrijos nariai žymisi daiktus Spausdinti Email
2017-06-09 10:51

Sodų bendrijos „Silikatas“, esančios Kupiškio r., Pyragių k., nariai rūpinasi turto apsauga ir nuo 2015 metų dalyvauja saugios kaimynystės grupių judėjime. Bendrijos nariai nepraranda budrumo ir, prasidėjus vasarai, kreipėsi į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę – pareiškė norą vėl žymėti vertingus daiktus.
Bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais Gražvydu Kardausku, Greta Rudzinskaite ir Erika Galiauskaite vyko pas sodininkus. Minėtos sodų bendrijos nariams buvo pažymėti vejapjovės, dviračiai, šaldytuvai ir kiti vertingi daiktai.
Pareigūnė ir jaunieji policijos rėmėjai aiškino sodininkams prevencinio daiktų žymėjimo naudą, kalbėjo su jais turto apsaugos klausimais.

Skaityti daugiau...
 
Projekto dalyvių pagaminta kėdutė kviečia bendrauti Spausdinti Email
2017-06-09 10:26

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato darbuotojai, jų šeimų nariai ir jaunieji policijos rėmėjai vėl susitiko su konsultacijų ir iniciatyvų centro „Tavo laikas“ savanoriais projekte „Prisėsk prie manęs“.
Šio projekto tikslas – stiprinti vaikų ir jų socialinės aplinkos psichinę sveikatą bei vykdyti savižudybių prevenciją, Kupiškio rajono bendruomenėse teikiant mobilias emocinės paramos ir psichologinio konsultavimo paslaugas.
Projektas primena, kad artimiesiems reikalingas mūsų dėmesys. Susitikimo metu medicinos psichologė Valija Šap kartu su vyresniais projekto dalyviais kalbėjo apie emocijas ir jausmus, kuriuos patiriamos bendraujant šeimose, aptarė, kodėl neretai sunku žodžiais apibūdinti psichologinę

Skaityti daugiau...
 
Vaikai šventės proga apkabino bičiulį Amsį Spausdinti Email
2017-06-08 14:45

Birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną Kupiškyje vyko renginys, prasidėjęs šventine eisena Gedimino gatve. Kupiškio kultūros centro kiemelyje renginio dalyviai žiūrovus džiugino įvairiomis programomis – dainavo, grojo, šoko, vaidino. Ir šventinės nuotaikos negadino šaltokas oras.
Penktus metus iš eilės Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas organizuoja konkursą saugiausiai Kupiškio rajono mokyklai išrinkti.
Renginio metu komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas paskelbė, kad konkurso „Saugiausia 2016–2017 metų Kupiškio rajono mokykla“ nugalėtoja išrinkta Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAtgal12345678910TolynPabaiga »

Puslapis 10 iš 430
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 381 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom
top

Naujausi straipsniai

Dažniausiai skaitoma


bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.