top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia Komisariatai

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Panevėžio apskrities VPK komisariatai PDF Spausdinti Email

 

Panevėžio miesto ir rajono PK


Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Pasitikėjimo tel. (8 45) 503333

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas
Senamiesčio g. 100 , Panevėžys


 
 

Panevėžys – miestas Šiaurės Lietuvoje, penktasis pagal gyventojų skaičių šalies miestas. Bendras miesto teritorijos plotas 52 km². Panevėžio mieste gyvena daugiau kaip 91 tūkstantis gyventojų.
Panevėžio rajonas – vienas didžiausių Lietuvos rajonų. Panevėžio rajonas prasideda tarptautinės VIA BALTICA automagistralės, einančios nuo Kauno Rygos link, 102-ajame kilometre, užima 2179 km² plotą. Rajone daugiau kaip 36 tūkst. gyventojų. Savivaldybės administracija yra įsikūrusi Panevėžyje.
Šiaurėje, už Piniavos ir Paįstrio, rajonas ribojasi su Pasvalio rajonu, šiaurės rytuose yra Biržų rajonas, į rytus – Kupiškio rajonas. Važiuojant į pietryčius, pasiekiamas Ukmergės rajonas, į pietus per Ramygalą nuvažiuojama į Kėdainių rajoną, į vakarus pro Smilgius – į Radviliškio rajoną. Šiaurės vakaruose Panevėžio rajonas ribojasi su Pakruojo rajonu.
Panevėžio rajone yra 12 seniūnijų – Karsakiškio, Krekenavos, Miežiškių, Naujamiesčio, Paįstrio, Panevėžio, Raguvos, Ramygalos, Smilgių, Upytės, Vadoklių, Velžio.
Rajone yra: 1 miestas – Ramygala; 8 miesteliai – Geležiai, Krekenava, Miežiškiai, Naujamiestis, Raguva, Smilgiai, Šilai, Vadokliai, 752 kaimai. 
 Reorganizuojant teritorines policijos įstaigas, 2015 m. gruodžio 1 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatai sujungti, įkurtas Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas – Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato struktūrinis padalinys, įgyvendinantis policijos uždavinius Panevėžio miesto ir rajono teritorijoje.
Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato veiklos tikslas yra Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių teritorijose tirti ir atskleisti nusikalstamas veikas ir administracinius teisės pažeidimus, saugoti žmogaus teises ir laisves, užtikrinti viešąją tvarką, asmens ir visuomenės saugumą, teikti neatidėliotiną pagalbą asmenims, kai ji būtina dėl jų fizinio ar psichinio bejėgiškumo, taip pat asmenims, nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų, administracinių teisės pažeidimų, stichinių nelaimių ar panašių veiksnių, vykdyti nusikalstamų veikų ir administracinių teisės pažeidimų prevenciją.
Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas įsikūręs Senamiesčio g. 100.
Policijos komisariatą sudaro:
      Veiklos skyrius;
      Nusikalstamų veikų registravimo skyrius;
      Bendruomenės pareigūnų grupė.
Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatui vadovauja viršininkas Vidas Sabonis. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariate yra 124 pareigybės, iš jų: 120 policijos pareigūnų, 2 karjeros valstybės tarnautojai ir 2 darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį. Policijos pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką, žmonių saugumą mieste talkina policijos rėmėjai, šauliai.
.
 
 
            Struktūra
            Komisariato viršininkas
            Kontaktai
            Teritorijų vyriausieji tyrėjai

 

             Miesto visuomeninės tarybos nariai
             Miesto visuomeninės tarybos nuostatai
             Posėdžių protokolai

 

             Rajono visuomeninės tarybos nariai
             Rajono visuomeninės tarybos nuostatai
             Posėdžių protokolai

 
 
 
 

Biržų  RPK

Biržų rajono policijos komisariatas
Vytauto g. 39, LT-41146 Biržai
El.p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
 alt
 
Biržų rajono policijos komisariatas yra struktūrinis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinys, įgyvendinantis policijos uždavinius Biržų rajono savivaldybės teritorijoje.
Biržų rajonas yra šiaurinėje Lietuvos dalyje. Rajonas ribojasi su Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio rajonais, o šiaurinėje dalyje – su Latvijos Respublika. Rajono teritorija užima 1476 kv. km. Biržų rajone yra du miestai: Biržai ir Vabalninkas. Rajoną sudaro 8 seniūnijos: Biržų miesto, Nemunėlio Radviliškio, Pabiržės, Pačeriaukštės, Papilio, Parovėjos, Širvėnos, Vabalninko. Rajone gyvena apie 31 000 gyventojų. Didžioji rajono gyventojų dalis – apie 52,2 procentus gyvena kaime, o apie 47,8 procentus – mieste.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas įsikūręs Biržų miesto centre, Vytauto g. 39. Policijos komisariato struktūrą sudaro: administravimo, kriminalinės policijos ir viešosios policijos padaliniai.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato misija – užtikrinti saugią aplinką, saugoti ir gerbti asmens teises ir laisves, kartu su kitomis institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis įgyvendinti veiksmingą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, atskleisti ir ištirti padarytas nusikalstamas veikas, prižiūrėti saugų eismą, teikti neatidėliotiną pagalbą asmenims.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas bendradarbiauja su Biržų rajono savivaldybe, kuri finansuoja policijos komisariato parengtas prevencines programas.
Policijos komisariato pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką ir žmonių saugumą padeda policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai ir šauliai.
 

 
 
            Struktūra
            Komisariato viršininkas
            Kontaktai
            Apylinkių inspektoriai

 

             Tarybos nariai
             Tarybos nuostatai
             Posėdžių protokolai

Kupiškio   RPK

 

Kupiškio rajono policijos komisariatas
Gedimino g.54, LT-40115 Kupiškis
Tel. (8 459) 35415, Faksas (8 459) 35015
El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , kupiskiorpk.bud@policija

alt
 
Kupiškio rajonas – kraštas šiaurės rytų Lietuvoje, priklausantis Panevėžio apskričiai. Rajoną supa Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Anykščių rajonai. Administraciniu- teritoriniu požiūriu Kupiškio rajono savivaldybė suskirstyta į 6 seniūnijas. Rajono centras – Kupiškio miestas. Gyventojų skaičius 2011 metų pradžioje: 21692 gyventojai Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje, iš jų 7833 Kupiškio mieste, 1036 Subačiaus mieste, 12823 kaimuose. Rajone yra: 20 ugdymo įstaigų (2 gimnazijos, 1 progimnazija, 9 pagrindinės mokyklos, 1 pradinė mokykla, 4 ikimokyklinės ugdymo įstaigos ir 2 neformaliojo ugdymo įstaigos (meno mokykla, kūno kultūros ir sporto centras), 1 technologijos ir verslo mokykla), 11 katalikų bažnyčių, 39 architektūros paminklai, 26 istorijos paminklai, 21 archeologijos paminklas.
Kupiškio rajonas, pagal gyventojų skaičių, yra mažiausias apskrityje. Rajonas užima 108 tūkst. ha, iš jų 58,89 % užima žemdirbystės plotai, 25,37 % miškai, 2,4 % vandenys, 2,31 % miestai ir gyvenvietės, 1,76 % pramonės įmonės ir keliai, 9,27 % kitos paskirties plotai. Kupiškio miesto plotas 6425641 kv. m. Subačiaus miesto plotas 2647880 kv. m.
Kupiškio r. PK glaudžiai bendradarbiauja su rajono Savivaldybe.
Rajone šiuo metu yra 42 policijos rėmėjai, kurie talkina policijos komisariato pareigūnams, palaikant viešąją tvarką ir užtikrinant žmonių saugumą.
 

 
 
            Struktūra
            Komisariato viršininkas
            Kontaktai

 

             Tarybos nariai
             Tarybos nuostatai
             Posėdžių protokolai
 

             Skundų ar pranešimų nagrinėjimas bei sprendimų priėmimas
             Išduoti, pakeisti asmens tapatybės kortelę
             Išduoti, pakeisti pasą
             Išduoti, pakeisti laikinąjį pažymėjimą
             Procedūros, susijusios su Lietuvos Respublikos pilietybės atsisakymu
             Procedūros, susijusios su vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimu arba Lietuvos Respublikos pilietybės turėjimo fakto  konstatavimu
             Procedūros, susijusios su priesaikos Lietuvos Respublikai priėmimu
             Procedūros, susijusios su asmenų Lietuvos Respublikos pilietybės grąžinimu
             Procedūros, susijusios su asmenų Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimu
             Procedūros, susijusios su asmenų Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimu supaprastinta tvarka
             Procedūros, susijusios su asmenų Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimu natūralizacijos tvarka
             Procedūros, susijusios su asmenų pranešimų apie įgytą kitos valstybės pilietybę nagrinėjimu
             Procedūros, susijusios su pažymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės fakto patvirtinimo išdavimu
             Kvietimų užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką patvirtinimas
             Išduoti, pakeisti ir panaikinti leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje
             Išduoti pažymą apie Europos Sąjungos valstybės narės piliečio teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje
             Išduoti pažymą Europos Sąjungos valstybės narės piliečiui jo teisei gyventi Lietuvos Respublikoje patvirtinti
             Išduoti Europos Sąjungos valstybės narės piliečio šeimos nario leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje, patvirtinantį teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje
             Išduoti, pakeisti Lietuvos Respublikos ilgalaikio gyventojo leidimą gyventi Europos Bendrijoje
             Išduoti, pakeisti pabėgėlio kelionės dokumentą arba pratęsti jo galiojimo laiką 

Pasvalio   RPK

Pasvalio rajono policijos komisariatas


Pasvalio rajono policijos komisariatas yra struktūrinis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinys, įgyvendinantis policijos uždavinius Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje.
Pasvalio rajono teritorija apima 1289 km2 šiaurinės Lietuvos dalį. Pasvalio rajonas ribojasi su Latvijos Respublika, Pakruojo, Panevėžio ir Biržų rajonais. Gyventojų skaičius 2014 metų pradžioje buvo 29725, iš jų 7444 gyvena Pasvalio mieste, 1200 – Joniškėlio mieste ir 21081 – kaimo teritorijose. Rajone yra 11 seniūnijų: Pasvalio miesto, Joniškėlio miesto, Pasvalio, Joniškėlio, Daujėnų, Krinčino, Namišių, Pumpėnų, Pušaloto, Saločių ir Vaškų apylinkių seniūnija.
Pasvalio rajono policijos komisariatas įsikūręs rekonstruotame pastate Vilniaus gatvėje 3. Komisariate yra 84 etatai, iš jų 73 policijos pareigūnų, 4 valstybės karjeros tarnautojai ir 7 dirbantys pagal darbo sutartis. Policijos komisariatui nuo 2014 m. vasario 3 d. vadovauja viršininkas Dalius Prakuraitis.
Pasvalio rajono policijos komisariatas savo veiklos teritorijoje užtikrina viešąją tvarką, visuomenės ir eismo saugumą, nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją ir kitas policijai priskirtas funkcijas.
Didinant visuomenės saugumo lygį rajone, vykdant nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, skatinamas visuomenės dalyvavimas. Šiam tikslui komisariatas rengia ir įgyvendina prevencines programas, kuriose dalyvauja ne tik policijos pareigūnai, bet ir rajono gyventojai, moksleiviai, pedagogai. Siekiant sustiprinti visuomenės pasitikėjimą policijos pareigūnais, organizuojami susitikimai su visuomene, bendruomenėmis, moksleiviais, kiti renginiai. 


 

 
 
            Struktūra
            Komisariato viršininkas
            Kontaktai
            Apylinkių inspektoriai

 

             Tarybos nariai
             Tarybos nuostatai


 

Rokiškio   RPK

 Rokiškio rajono policijos komisariatas
Pramonės g. 9, LT-42150 Rokiškis
Tel. (8 458)  33 512,
El. p.   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
 
alt

Rokiškio rajono policijos komisariatas yra struktūrinis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinys, įgyvendinantis policijos uždavinius Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje.
Rokiškio kraštas plyti Lietuvos Respublikos šiaurės rytų dalyje, Latvijos pasienyje, 1806 kv. kilometrų teritorijoje, kurioje gyvena apie 38 tūkst. gyventojų. Šio turtingo istorija ir gamtovaizdžiu krašto centras – Rokiškio miestas, jau atšventęs savo 509 metų jubiliejų. Rajoną sudaro 10 seniūnijų: Rokiškio miesto, Rokiškio kaimiškoji, Kamajų, Pandėlio, Obelių, Juodupės, Jūžintų, Kriaunų, Panemunėlio ir Kazliškio.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariatas įsikūręs Rokiškio m. pramoninėje dalyje Pramonės g. 9. Policijos komisariato struktūrą sudaro: kriminalinės policijos, viešosios policijos ir administravimo padaliniai. Policijos komisariate yra 110 pareigybių (98– statutiniai valstybės tarnautojai, 5 – valstybės karjeros tarnautojai ,7– darbuotojai dirbantys pagal darbo sutartis). Komisariatui vadovauja viršininkas vyresnysis komisaras Eugenijus Šopis,
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato misija – užtikrinti saugią aplinką, saugoti ir gerbti asmens teises ir laisves, kartu su kitomis institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis įgyvendinti veiksmingą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, atskleisti bei ištirti padarytas nusikalstamas veikas, prižiūrėti saugų eismą bei teikti neatidėliotiną pagalbą asmenims.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariatas bendradarbiauja su Rokiškio rajono savivaldybe, kuri finansuoja policijos komisariato parengtas prevencines programas. Rajono policija turi gilias bendravimo su visuomene tradicijas, pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką ir žmonių saugumą padeda policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai ir šaulių sąjungos nariai.Policijos komisariato darbuotojai saugo gražią savo įstaigos aplinką, puoselėja kolektyviai sodintus medelius, globoja į pačių iškeltus inkilus parskrendančius paukščius.


 
 
            Struktūra
            Komisariato viršininkas
            Kontaktai
            Apylinkių inspektoriai
 

             Tarybos nariai
             Tarybos nuostatai
             Posėdžių protokolai
 

              Skundų ar pranešimų nagrinėjimas bei sprendimų priėmimas
            
 

 

 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 632 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.