top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia Ieškomi asmenys

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

________________________________________

 Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas.

Informaciją rasite čia.

__________________________


Ieškomi asmenys, kurie gali būti padarę nusikalstamas veikas PDF Spausdinti Email
Article Index
Ieškomi asmenys, kurie gali būti padarę nusikalstamas veikas
Page 2
All Pages

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

 

2017-03-12 Panevėžyje, Savitiškio g., prie prekybos centro, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apspjautas automobilio „VW Transporter“ priekinis stiklas. Stiklą apspjovė asmuo su akiniais.

Prašome padėti atpažinti asmenį nuotraukose. Atpažinus, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos 1-ojo poskyrio vyriausiąją tyrėją Aidą Ilgutienę tel.: 8 615 28 509. 

 

 

_______________________________________________________________________

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-03-10 iš Panevėžyje, J. Basanavičiaus ir Klaipėdos g., esančių buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių pavogti 2 žaidimų kompiuteriai ir vienas žaidimas. Peržiūrėjus vaizdo įrašus, nustatyta, kad pavogė tas pats asmuo. Nuostolis – 679,98 euro.
Asmenis, atpažinusius įtariamąjį ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus 2-ojo poskyrio tyrėjus tel.
8 684 42 803, 8 700 62 956.

_____________________________________________________________________________

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2017-02-27 7.58 val., Panevėžyje, Liepų al., maisto prekių parduotuvėje, pavogta apie 20 vnt. kavos pakelių.
Asmenis, atpažinusius įtariamuosius ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jų buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos 2-ojo poskyrio tyrėją Jurgitą Lukoševičienę tel.: 867358148, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

_____________________________________________________________________________
 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-01-17 17.35 val. parduotuvėje, Panevėžyje, Kniaudiškių g. 6, vyras pagrobė alkoholio butelį.

Asmenis, atpažinusius įtariamąjį ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus 1-ojo poskyrio vyriausiąją tyrėją A. Ilgutienę tel.: 8 700 62965, 8 615 28509. 

 

    

_______________________________________________

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-01-28 Panevėžyje, Savitiškio g. 61, sportinių prekių parduotuvėje vyras pavogė sportinį megztinį.

 Asmenis, atpažinusius įtariamąjį ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus 2-ojo poskyrio tyrėją A. Voiškienę  ausra.voiskiene@policija.lt .

 

 

 

_______________________________________________________________________________

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2016-12-19 ir 2016-12-26 parduotuvėje, Panevėžyje, Šermukšnių g. 6, du nepilnamečiai  pagrobė loterijos bilietų už daugiau nei 160 eurų.

 Asmenis, atpažinusius įtariamuosius ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jų buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus 1-ojo poskyrio vyriausiąją tyrėją A. Ilgutienę tel.: 8 700 62965, 8 615 28509.

 

 

 

___________________________________________________________________________________

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-01-25 10.34 val. Juozo Tūbelio progimnazijoje, Rokiškyje, P. Širvio g. 2, įvyko konfliktas, kuriame dalyvavo nenustatytos tapatybės vyras.
Požymiai: 30-40 metų, dėvėjo mėlyną striukę su gobtuvu, vilkėjo mėlynas džinsines kelnes, rankose nešėsi nenustatytą daiktą.
Asmenis, atpažinusius įtariamąjį, galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją A. Zauką tel.: (8 458) 33510, 8 656 27921.

__________________________________________

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

 

2016 m. rugsėjo 9 d. nenustatytas asmuo prekybos centre „Babilonas"  pavogė garso kolonėlę. Jeigu atpažinote asmenį fotografijoje, prašome  informuoti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. ir r. PK Viešosios policijos skyriaus specialistę A. Voiškienę el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

______________________________________

 

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

 

Iš parduotuvės Panevėžyje (Basanavičiaus g. 341) nenustatytas vyras pavogė butelį viskio. Atpažinusius minėtą vyriškį prašome informuoti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto ir rajono PK Viešosios policijos skyriaus specialistę Eleną Tautkienę el. p:. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

________________________________________

Prašome padėti atpažinti įtariamuosius

 

2016 m. rugpjūčio13d. 17.15 val. iš parduotuvės Panevėžyje, Nemuno g.du nenustatyti asmenys pavogė du butelius brendžio. Atpažinusius šiuos jaunuolius prašome informuoti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto ir rajono PK  Viešosios policijos skyriaus specialistę Eleną Tautkienę elektroniniu paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

  

 
 

________________________________

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

2016 m.rugpjūčio 3 d. 18.20 val. iš parduotuvės Panevėžyje, Nemuno g., nenustatytas asmuo pavogė butelį viskio. Atpažinusius šį vyriškį prašome informuoti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto ir rajono PK Viešosios policjos skyriaus specialistę Eleną Tautkienę elektroniniu paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

_____________________________

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

2016 m. liepos 15 d. 17.11 val. iš parduotuvės Panevėžyje, Nemuno g.  nenustatytas asmuo pavogė butelį viskio. Atpažinus šį vyriškį prašome informuoti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto ir rajono PK VPS specialistę Eleną Tautkienę  elektroniniu paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

___________________________________

 

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

2016-04-16 12.30 val. Rokiškio r., Rokiškio sen., Parokiškės k., Gabijos g., prekybos centro „Senukai“ prekybos salėje, nuo moters peties pavogta moteriška rankinė, kurioje buvo pasas, raktai, įvairūs vaistai, kosmetika, piniginė. Asmuo, įtariamas įvykdęs nusikalstamą veiką, užfiksuotas vaizdo kameromis.
Jei atpažinote asmenį nuotraukoje, prašome paskambinti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams tel. 8 656 27921.

__________________________________________

Prašome padėti atpažinti įtariamąjį

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.
Tyrimo metu nustatyta, kad 2016-02-21 apie 19.38 val. sudaužytas taromato šalia parduotuvės „Iki“, Panevėžyje, Nemuno g., ekrano stiklas. Nuostolis – 1 176,90 euro.
Įtariamasis 37–45 metų amžiaus, 175–185 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių trumpai kirptų plaukų, vilkėjo juodos spalvos striuke su gobtuvu, tamsiomis kelnėmis ir tamsiais batais.
Atpažinus įtariamąjį, prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams Panevėžyje, Beržų g. 46-314 kab., arba tel. (8 45) 503 432.


 

_____________________________________

Policija prašo padėti atpažinti

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

2016-03-23 per vaizdo kameras pastebėta, kad parduotuvėje „Moki Veži“, Panevėžyje, Klaipėdos g., pavogta prekių.

 

Atpažinus nuotraukoje esantį vyrą, prašome pranešti Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnams tel.: 8 615 27256 ar (8 45) 503 491.

_______________________________________

Policija prašo atpažinti įtariamuosius

2016-01-17 apie 5.00 val. du vyrai sugadino naktinio klubo ,,Naktinis Tbilisis" Panevėžyje, Molainių g., lauko duris. Įtariamieji nuo 25 iki 37 metų amžiaus, 170–185 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, vienas iš jų tamsių plaukų, galvos viršugalvis praplikęs, kitas – šviesių plaukų.
Atpažinus šiuos vyrus, prašome pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams tel. (8 45) 503 432 arba atvykti Beržų g. 46-314, Panevėžyje.

 

___________________________________________

Prašome padėti atpažinti asmenis

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo įrenginiais, programine įranga, slaptažodžiais, prisijungimo kodais ir kitais duomenimis ir prašo pagalbos. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad bankomatuose Kaune, Savanorių prospekte, ir Panevėžyje, Nemuno gatvėje, buvo sumontuota ir nuimta banko kortelių skanavimo įranga. Įtariama, kad su šia nusikalstama veika gali būti susiję nuotraukose užfiksuoti asmenys.

                      Jei atpažinote nuotraukose esančius asmenis, ar galite suteikti vertingos informacijos apie juos, prašome paskambinti policijai tel.: (845) 503 189, 503 250, 8 682 16995 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

 

 

____________________ 

Padėkite nustatyti asmenybes
Liepos 22 d. degalinėje „Statoil“ Panevėžyje, Klaipėdos g. 92A, jaunuoliai, įtariama, neatsiskaitė už degalus.
Jei atpažinote šiuos jaunuolius, žinote jų vardus, pavardes, gyvenamąsias vietas, prašome darbo valandomis paskambinti tel. 503 182 arba atvykti į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato 217 kabinetą.
 alt mce_tsrc=images/stories/paieska_1/zul.JPG

 _____________________
 

Padėkite nustatyti asmenybę
 
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai prašo padėti nustatyti vyriškio, įtariamo dokumentų klastojimu, asmenybę.
Jei žinote šio vyriškio vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, prašome darbo dienomis atvykti į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato 207 kabinetą (Panevėžyje, Tulpių g. 60) arba paskambinti telefonu 503 185 (darbo dienomis), 503 312 (visą parą).
PRIEDAS. Įtariamojo nuotrauka.
 
alt mce_tsrc=images/stories/paieska_1/SWScan0000700005.jpg

 ___________________________

Padėkite nustatyti asmenybę
 
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato pareigūnai prašo padėti nustatyti vyriškio asmenybę.
Įtariama, kad kovo 3 d. 14.20 val. šis vyriškis iš UAB „KristiAna“ priklausančios parduotuvės Panevėžyje, Laisvės a. 4, pavogė dvi pakuotes kvepalų. 
Jei žinote šio vyriškio vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, prašome darbo dienomis atvykti į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato 212 kabinetą (Panevėžyje, A. Smetonos g. 35) arba paskambinti telefonais: 503 058, 503 069 (darbo dienomis), 503 201 (visą parą).
PRIEDAS. 3 nuotraukos.
 


alt mce_tsrc=images/stories/paieska_1/Kristiana_3.jpg
alt mce_tsrc=images/stories/paieska_1/Kristiana_2.jpg
alt mce_tsrc=images/stories/paieska_1/Kristiana_1.jpg ____________________

 

 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 855 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.