top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Konkursui „Saugus dviratininkas“ pasibaigus PDF Spausdinti Email

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba kartu su ištikimaisiais partneriais VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ir VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centru jau trečią kartą organizavo saugaus eismo konkursą „Saugus dviratininkas“.
Konkurso tikslas – mažinti skaudžių eismo įvykių, ypač tų, kuriose sužalojami pažeidžiamiausi eismo dalyviai: dviratininkai ir pėstieji.
Labai svarbu kuo anksčiau pradėti ugdyti drausmingus, saugius, atsakingus eismo dalyvius. Tai turi daryti ne tik policijos pareigūnai, pedagogai, bet ir tėvai. Bendras šeimos

dalyvavimas saugaus eismo konkurse skatina dalyvius prisiminti pačias svarbiausias Kelių eismo taisykles, ir todėl konkursas skirtas šeimai.
Tėvo dienos išvakarėse, birželio 3 d., saulėtą šeštadienį, gerokai prieš konkurso pradžią, į VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodromą Panevėžyje, Stetiškių g. 1P, susirinko šeimos: kas iš karto atvyko dviračiais, kas juos atsivežė automobiliuose. Į konkursą atvyko penkiolika komandų. Atvyko ir komandas palaikantys kiti šeimos nariai: seneliai, mamos, lopšiuose gulintys jauniausieji.

 


Pirmiausia susirinkusius dalyvius klasėje pasveikino ir palinkėjo ne tik sėkmės konkurse, bet ir keliuose būti saugiems ir atsakingiems eismo dalyviams VĮ Panevėžio darbo rinkos centro direktorius Valentinas Masilionis. Susirinkusius pasveikino, palinkėjo sėkmės Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Danguolė Urbonienė. Ji taip pat supažindino su konkurso organizatoriais, prizų ir atminimo dovanėlių steigėjais VĮ „Panevėžio regiono keliai“, atstovaujamai saugaus eismo inžinierių Tomo Žagūnio ir Tado Braždžionio.
Konkursas prasidėjo teorinės užduoties įveikimu: tėvams ir mamoms teorinės užduotys buvo vienodos, vaikams, atsižvelgiant į jų amžių, užduotys skyrėsi.
Šiais metais į konkursą kviesta atvykti originaliai puoštais dviračiais. Ir dalyviai nestokojo išmonės. Patys dalyviai išrinko šio puošniausią konkurso dviratį, kurio savininkė –
5-metė Ugnė Januškevičiūtė.
Praktinei užduočiai vadovavo VĮ PDRMC darbuotojas Vytautas Šakėnas, išradingai sudaręs praktines užduotis. Jam talkinino anūkas Dovydas.
Komandos suskirstytos į grupes. I grupė – vienas tėvų ir vaikas iki 7 metų; II
grupė – vienas tėvų ir vaikui 8-eri ir daugiau metų, III grupė – vienas tėvų ir du vaikai.
Kadangi oras buvo puikus, praktinė užduotis buvo atlikta autodrome. Šis etapas pareikalavo ir gero fizinio pasirengimo. Startas... Įungiamas chronometras... Komanda pajuda iš starto vietos į įkalnę: suaugusieji statesne įkalne, vaikai – šiek tiek mažesne.
Kalno viršūnėje komandos nariai susitinka, pasisveikina ir vėl pajuda nuo kalno žemyn. Toliau įvairiausios figūros, kurias reikia įveikti dviratininkams. Artėjant finišo link, dviratininkus pasitinka „palinkusi medžio šaka“. Ją reikia pravažiuoti pasilenkus, pastatyti dviratį ir parodyti krepšininko gebėjimus – įmesti į krepšį kamuolį. Kai tai pavyksta – stabdomas chronometras, skaičiuojamos baudos sekundės ir kt.

 


Kol buvo skaičiuojami balai, rašomi diplomai nugalėtojams ir padėkos dalyviams, kuriems šį kartą ne taip pasisekė, komandų laukė VšĮ Panevėžio darbo rinkos centro darbuotojo
V. Šakėno paruoštas siurprizas: atskiros nekonkursinės rungtys tėams, mamoms ir, žinoma, vaikams.
I grupėje (vienas vaikas iki 7 metų ir tėtis (mama)) nugalėjo Masilionių šeima – Kotryna (7 m.) ir tėtis Darius. Atminimo dovanėlės įteiktos Igno (5 m.) ir Kosto, Karolio (5 m.) ir Tomo, Raigardo (6m. ) ir Justos bei Rėjaus (7 m.) ir Lauros komandoms.
II grupėje nugalėtojais tapo Arminas (8 m.) ir Andrius Krisiūnai. Atminimo dovanėlės įteiktos Mato (8 m.) ir Erikos, Dovydo (10 m.) ir Gintauto, Ovidijaus (10 m.) ir Juditos bei Airido (13 m.) ir Raimondos komandoms.
Grupėje (du vaikai ir tėtis (mama)) sunkiausia buvo išrinkti nugalėtojus: net trys šeimos surinko vienodai balų, todėl, kam atiteks nugalėtojo diplomas, lėmė praktinės užduoties atlikimo laikas. Nugalėtojo diplomas įteiktas Severijai (5 m.), Uršulei (8 m.) ir Rokui Šveikauskams. Vertingos atminimo dovanėlės įteiktos Ugnei (12 m.), Gyčiui (8 m.) ir Mindaugui, Ugnei (5 m.), Erikui (9 m.) ir Kristinai, Godai (9 m.), Miglei (8 m.) ir Jūratei, Adelei (4 m.), Ignei (9 m.) ir Žiedūnei.

 


Vertingas dovanas nugalėtojams ir visiems konkurso dalyviams įsteigė VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Nugalėtojai vaikai apdovanoti naujais dviratininkų šalmais, suaugusiems – dviratininko pirštinės, dviračiui skirtas spidometras, dviračio skambutis ir kitos atminimo dovanėlės, krepšys. Atminimo dovanėlių krepšyje taip pat buvo reikalingas ir naudingas dviratininko gertuvės laikiklis, kitos smulkios dovanėlės ir ryškiaspalvės, šviesą atspindinčios liemenės.
Nugalėtojams diplomus ir kitiems dalyviams padėkas pasirašė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas, VĮ „Panevėžio regiono keliai“ direktorius Rolandas Žagaras, VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centro direktorius Valentinas Masilionis.
Vytautas Šakėnas apdovanojo nekonkursinių rungčių nugalėtojus: vaikų rungtyje – prizas ausinukai. Geriausias apdovanojimas teko tėvų rungties nugalėtojams – išbandyti autodromo slidžią dangą.
Kaip ir kiekvienas renginys, saugaus eismo konkursas „Saugus dviratininkas“ baigėsi, tačiau dalyviai neskubėjo skirstytis, dėkojo už gerą ir, žinoma, labai reikalingą, renginį. Jie išreiškė pageidavimą, kad renginys vyktų ir kitais metais.

 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 656 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.