top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Miške vyko pilietinio ugdymo renginys „Ir aš galiu“ PDF Spausdinti Email

Gegužės 27 d. Pasvalio rajono gyventojai, norintys susipažinti su specialiosiomis tarnybomis, išmokti elgtis ištikus ekstremaliai situacijai, dalyvavo pilietinio ugdymo akcijoje „Ir aš galiu“.
Dalyviai rinkosi Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 kuopos būstinėje Pasvalyje, Biržų g. 20. Susirinkusieji išklausė trumpą instruktažą, kaip orientuotis nežinomoje aplinkoje. Dalyviai buvo susodinti į dengtus kariškus automobilius ir

išvežti nežinoma kryptimi į renginio vietą – Moliūnų mišką.
Miške jiems, naudojantis žemėlapiu ir kompasu, reikėjo ateiti iki paskirtos tam tikros tarnybos pareigūnų stovyklavietės, kur buvo supažindinti su šių tarnybų darbo specifika.
Renginio metu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pasvalio priešgaisrinės tarnybos, Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų (toliau – LK KASP) Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 kuopos, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir jaunimo reikalų skyriaus, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos (toliau – KAM) atstovai renginio dalyvius supažindino su galimais pavojais, privalomaisiais veiksmais ištikus nelaimei, gresiant ar susidarius ekstremalioms situacijoms.

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų tarnybos Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus viršininkas Olegas Kazancevas paaiškino, kaip elgtis, kai miške ieškomas pasiklydęs žmogus, kaip vykdant paiešką patiems nepasiklysti, kaip apsirengti išeinant į mišką.
Įgytas teorines žinias renginio dalyviai įgyvendino praktiškai ieškodami pasiklydusio žmogaus. Kinologų grupės vyriausiasis patrulis Raimondas Baranauskas dalyviams parodė, kaip tarnybiniam šuniui padedant ieškomas pasiklydęs asmuo. Pasvalio r. PK Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Bučinskas ir bendruomenės pareigūnas Viktoras Doda dalyvius supažindino su policijoje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis ir ginkluote. LK KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 kuopos kariai parodė, kaip iš parankinių priemonių pasigaminti neštuvus, pereiti sunkiai pereinamą vietovę, mokė šaudyti į taikinį oriniais šautuvais, mėtyti granatą. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai supažindino dalyvius su civilinės saugos priemonėmis, kaip apsisaugoti karo ar cheminės atakos metu. Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pasvalio priešgaisrinės tarnybos pareigūnai pademonstravo, kaip gesinti žolę, per daug įsiplieskusį laužą, automobilį. Leido pabandyti gaisrininko žarna gesinti gaisrą.

Renginyje dalyvavo keturios grupės po 10–15 žmonių. Po teorinių ir praktinių užsiėmimų dalyviai pakviesti į vakaronę prie laužo Kriklinių kaimo parke. Aptarti dienos įspūdžiai, įteikti diplomai, pasivaišinta kareiviška koše ir arbata, organizuoti šokiai. Ištvermingiausi renginio dalyviai išsiskirstė vėlai.

 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 635 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.