top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia Kviečiame mokytis

Pasitikėjimo telefonas  (8-45) 503 333

_______________________________________

   Norintiems tapti policijos pareigūnais

________________________________________

Ką daryti praradus tapatybės kortelę ar pasą

_______________________________________

DĖMESIO!!!

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas išsikėlė į kitas patalpas. Informacija čia.

____________________________

 

INTERESANTAMS ŽINOTINA! 

Užsieniečiai, gyvenantys Rokiškio rajone ar jame ketinantys gyventi, prašymus ir dokumentus dėl teisinės padėties patvirtinimo pateikia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje Panevėžyje, K. Binkio g. 14 (202, 203 kab., tel. (8 45) 503 420, 503 142, 503 137). Atvykimo laiką galima rezervuoti internetu:https://www.epolicija.lt. Fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl kvietimo užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką galima pateikti atvykus į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyrį arba internetu: https://epis.vrm.lt.

 

 

Daugiau apie konkursą čia

Konkurso nuostatus skaitylite čia . Testas, kurį reikia išspręsti, čia.


Kviečiame mokytis PDF Spausdinti Email

LPM kursantai 

 

KVIEČIAME MOKYTIS LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLOJE

 

INFORMACIJA APIE PRIĖMIMĄ Į LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLĄ IR MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO VIEŠOJO SAUGUMO FAKULTETĄ
2017 METAIS

2017 m., pretendentai, pageidaujantys dalyvauti atrankoje į Lietuvos policijos mokyklą (toliau – LPM) ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą (toliau – MRU), internetinėje svetainėje www.stokipolicija.lt elektroniniu būdu arba atvykus į LPM (Mokslo g. 2, Mastaičių k., Alšėnų sen., Kauno r.) turi pateikti dokumentus:
- prašymą dėl siuntimo dalyvauti atrankoje išdavimo;
- anketą;
- sutikimą dėl patikrinimo valstybės informacinėse sistemose;
- asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą;
- asmens išsilavinimą patvirtinantį dokumentą (jei asmuo dar mokosi, - galima pateikti baigus mokslus, bet ne vėliau kaip iki patikrinimų pabaigos);
- dalyvaujant atrankoje į LPM – B kategorijos vairuotojo pažymėjimo, suteikiančio teisę vairuoti transporto priemonę su mechanine pavarų dėže kopiją ir turėti ne mažesnį kaip 9 mėn. vairavimo stažą, skaičiuojant nuo mokymo pradžios dienos.
Pretendentų, pageidaujančių dalyvauti atrankoje į LPM ir MRU dokumentai bus priimami nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d.
Asmenų pretenduojančių stoti į MRU bendrojo fizinio pasirengimo vertinimas vyks LPM (Mokslo g. 2, Mastaičių k., Alšėnų sen., Kauno r.) 2017 m. liepos 3, 17 d. ir rugpjūčio 7 d.
Pretendentų atranka į LPM, mokytis pagal Policininko modulinę profesinę mokymo programą, bus vykdoma 2017 m. rugpjūčio mėn.
Organizuojant pretendentų atrankos procesą, apskričių vyriausieji policijos komisariatai atrankos dokumentų nebepriima.

 

Reprezentacinis Lietuvos policijos mokyklos filmukas

 

          INFORMACIJA NORINTIEMS TAPTI POLICIJOS PAREIGŪNAIS


Artėja priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpis, taip pat daugėja ir besikreipiančių dėl galimybės mokytis Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) ar studijuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete (toliau – MRU).
Informuojame, kad jau veikia nauja profesijos populiarinimo internetinė svetainė: 
www.stokipolicija.lt Platformoje sukelta visa reikalinga informacija besidomintiems ir jau potencialiems pretendentams tiek bendrai apie policijos pareigūno profesiją, tiek apie atrankos etapus. Viena svarbiausių funkcijų - tai galimybė pateikti atrankos dokumentus asmenims, pretenduojantiems dalyvauti atrankoje į LPM ar studijuoti MRU, elektroniniu būdu. Svetainę administruos Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdyba, elektroniniu būdu pateikti priėmimo dokumentai bus nukreipiami į LPM.
2017 metais, pretendentai, pageidaujantys dalyvauti atrankoje, internetinėje svetainėje www.stokipolicija.lt elektroniniu būdu arba atvykus į LPM (Mokslo g. 2, Mastaičių k., Alšėnų sen., Kauno r.) turi pateikti dokumentus:
• prašymą dėl siuntimo dalyvauti atrankoje išdavimo;
• anketą;
• sutikimą dėl patikrinimo valstybės informacinėse sistemose;
• asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą;
• asmens išsilavinimą patvirtinantį dokumentą (jei asmuo dar mokosi, - galima pateikti baigus mokslus, bet ne vėliau kaip iki patikrinimų pabaigos);
• dalyvaujant atrankoje į LPM – B kategorijos vairuotojo pažymėjimo, suteikiančio
teisę vairuoti transporto priemonę su mechanine pavarų dėže kopiją ir turėti nemažesnį kaip 9 mėn. vairavimo stažą, skaičiuojant nuo mokymo pradžios dienos.
Dokumentų priėmimą, siuntimo į CMEK išdavimą, asmens tikrinimą informacinėse sistemose, asmenų pretenduojančių stoti į MRU bendrojo fizinio pasirengimo vertinimą organizuoja, vykdo ir koordinuoja LPM.
Pretendentų, pageidaujančių dalyvauti atrankoje į LPM dokumentai bus priimami nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d.
Pretendentų, pageidaujančių dalyvauti atrankoje į MRU dokumentai bus priimami nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki 2017 m. birželio 30 d.
Asmenų pretenduojančių stoti į MRU bendrojo fizinio pasirengimo vertinimas vyks LPM (Mokslo g. 2, Mastaičių k., Alšėnų sen., Kauno r.) 2017 m. liepos 3 d., 17 d. ir rugpjūčio 7 d. Pretendentų atranka į LPM, mokytis pagal Policininko modulinę profesinę mokymo programą, bus vykdoma 2017 m. rugpjūčio mėnesį.
Organizuojant pretendentų atrankos procesą, apskričių vyriausieji policijos komisariatai atrankos dokumentų nebepriima, organizuoja tik psichologinius bei Imuniteto padaliniams paskirtus asmens tikrinimus. Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Policijos departamentas) ir toliau koordinuos tuos atvejus, kai dėl kitų patikrinimo metu nustatytų priimamą asmenį kompromituojančių duomenų dėl asmens tinkamumo vidaus tarnybai sprendžia vidauS reikalų centrinės įstaigos vadovas bei vykdys siuntimų išdavimą į MRU.

 

 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Kur sužinote apie Panevėžio apskrities policijos darbą?
 

Kas prisijungę

Mes turime 399 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.